Manager Vanzari

NicoSales

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managerul are ca responsabilitate asigurarea indeplinirii targetului de catre fiecare consultant si de a forma cadrul motivational optim pentru ca acestia sa se dezvolte profesional!

CERINTE

Persoana motivata in a dezvolta o cariera in domeniul asigurarilor de viata,
Persoana responsabila, organizata, serioasa , orientata catre rezultat si cu excelente abilitati in comunicare si relationare,
Tinuta business si limbaj elevat

BENEFICII OFERITE

Venit fix plus comisioane si bonusuri avantajoase si lipsite de un plafon maxim,
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale,
Traininguri specializate,
Concursuri atractive,
Suport in atingerea obiectivelor si in insusirea cunostintelor necesare.

Suntem o companie cu renume international, specializata in domeniul investitiilor financiare si al administrarii fondurilor de investitii.

*Ce urmarim?
Misiunea noastra este de a dezvolta cultura asigurarilor de viata in Romania, a consultantei in domeniu si speram ca prin suportul pe care il oferim, ajutam la depasirea crizei financiare personale a fiecarui client.