MANAGER VANZARI

Nier Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta o persoana care sub conducerea patronului sa formeze prima noastra sectie in Romania.

CERINTE

-pe langa cerintele ce ii revine persoanei repartizate in functia de conducator este necesara cunoasterea perfecta a limbii romane precum a limbii maghiare sau germane.

BENEFICII OFERITE

-pe linga un venit sigur si multe posibilitati de innaintare va asteapta o echipa serioasa si desfasurare ideala.

Rugam, pentru preztentare trimiteti CV-ul dvs. ca la o intalnire personala sa va putem orienta despre posibilitati si amanunte.
tom@nierfinewines.com

Firma Nier Holding este specialist in comercializarea vinurilor incepand din anul 1994.
Firma noastra este lider principal pe piata Est-Europeana in cele mai diferite servicii care apartin de valorificarea vinului.
Intreprinderea este condusa de fondator si totodata unicul proprietar al firmei.
Sectiile deschise in strainatate sunt conduse de persoanele repartizate in functie din tara respectiva.