Manager vanzari

Graphic House SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca te decizi sa faci parte din echipa noastra trebuie sa stii ca ne asteptam de la tine sa desfasori urmatoarele activitati:
-sa prospectezi eficient piata in cautarea de clienti noi;
-sa efectuezi activitatea de vanzare si consiliere a clientilor noi;
-sa acorzi acorzi asistenta clientilor actuali;
-sa realizezi obiectivele de vanzari conform planului de vanzari individual si al echipei;
-sa oferi explicatii pertinente privind documentatia necesară incheierii unui contract, sa fii atent si sa completezi acte corect;
-sa activezi contracte conform standardelor, normelor şi procedurilor firmei;
-sa intocmesti saptamanal rapoarte de activitate;
-sa manifesti un interes constant in a iti imbunatati cunostintele legate de serviciile pe care le oferim;

CERINTE

-sa ai experienta in vanzari directe
-sa ai abilitati excelente de comunicare
-sa fii o persoana ambitioasa in realizarea obiectivelor
-sa ai cunostinte medii de MS OFFICE (in special WORD si EXCEL) si sa scrii corect gramatical;
-sa ai cunostinte de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Suntem o agenţie de web development creativă si fiind în plină dezvoltare, configuram echipa si cautam un Manager de vanzari care sa aiba aceasi pasiune pentru domeniu pe care o avem si noi, dorinta de a face lucruri grozave si de a fi intr-un mediu fun dar unde fiecare este responsabil pentru succesul echipei.