Manager Turism Outgoing - - ocazie unica in Romania!

GARANT abc MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica in mod corect si distinct nevoile clientilor
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- concepe programe turistice externe si interne, ambele variante in cunostinta de cauza din experienta si contactul personal cu zonele respective
- face rezervari hoteliere si de transport
- participa la targuri si expozitii, infotururi

CERINTE

- excelente cunostinte de Limba Engleza: vorbit, citit, scris
- foarte bune cunostinte operare PC
- Limba Germana reprezinta avantaj
- cunoasterea oricarei alte lb straine reprezinta un avantaj
- experienta extinsa in conceperea de programe turistice externe
- focus puternic asupra dorintelor clientilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv format din salariu + comisioane!

Oferirea posibilitatii reale de a-si continua cariera in turism la cele mai inalte standarde ale experientei!

Angajatorul este agentie de turism specializata, dedicata anumitor nise de clienti, iar experienta de lucru in cadrul acesteia adauga valoare experientei angajatilor sai prin expunerea la un target de clienti aparte, exclusivist.

Servicii consultanta management, servicii recrutare si selectie personal.