MANAGER TRAINEE

JERRY\\\\\\\\\\\\\\\'S PIZZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manager Trainee este o pozitie intermediara corespunzatoare perioadei de training si care asigura tranzitia spre una din pozitiile Shift Manager, Asistent Store Manager, Store Manager la nivelul unei unitati Jerry's Pizza. Pe timpul perioadei de training de 6 luni candidatii se vor familiariza cu sistemul Jerry's Pizza, urmand ca la sfarsitul acesteia sa aiba loc evaluarea si incadrarea pe o pozitie corespunzatoare. Important de stiut ca sistemul Jerry's Pizza se bazeaza pe un management activ, de tip "hands-on" si care presupune prezenta managerului in mijlocului echipei si chiar participarea activa la activitatile care au loc in unitate.

CERINTE

- experienta in coordonarea unei echipe;
- experienta in activitati comerciale (vanzari, incasari/plati);
- experienta in customer service;
- experienta intr-un domeniu similar (fast-food, restaurant, catering) poate fi un plus
- cunostinte operare PC (word, excel);
- cunostinte minime de limba engleza;
- permis de conducere categoria B (un plus);
- persoana ordonata, exigenta cu regulile de igiena si curatenie;
- bune abilitati de organizare a timpului de lucru;
- spirit de echipa;
- orientat spre rezultate;
- comunicativ, flexibil, dinamic;
- spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

- training intensiv min. 6 luni
- salariu corespunzator perioadei de training
- program de lucru flexibil, in ture, 5 zile/sapt.
- echipa dinamica, posibilitati de avansare rapida

Jerry\\\\\\\\\\\\\\\'s Pizza - No.1 in livrari de pizza - este un concept american aparut in Romania in urma cu 11 ani. Brandul Jerry\\\\\\\\\\\\\\\'s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor si serviciilor oferite, pentru atentia acordata nevoilor clientului si pentru echipa de lucru. In curand Jerry\\\\\\\\\\\\\\\'s Pizza va deschide inca o unitate de livrare in Bucuresti, ajungand astfel la un total de 7 magazine. Echipa Jerry\\\\\\\\\\\\\\\'s Pizza numara in prezent cca. 200 angajati si este in continuua expansiune. Acum este randul tau sa te alaturi echipei!
Jerry\\\\\\\\\\\\\\\'s Pizza - Great Pizza! Great Delivery! Great Fun!