Manager Supermarket Titu

IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-implementeaza strategia de vanzare corespunzatoare companiei;
-analizeaza evolutia vanzarilor si realizarea target-ului lunar impus de directorul general;
-coordoneaza si monitorizeaza eficient activitatea din magazin;
-propune recompensarea sau sanctionarea salariatilor din subordine;
-intocmeste pontajul de prezenta si stabileste programul de lucru al persoanelor aflate in subordine;
-raporteaza zilnic sefului ierarhic situatia vanzarilor;
-are responsabilitati privind gestiunea.

CERINTE

-Cunostinte operare Pc;
-Orientare catre client si rezultate;
-Abilitati de comunicare si negociere;
-Cunosterea tehnicilor de vanzare;
-Initiativa personala si implicare;
-Atitudine pozitiva, constructiva, orientata catre solutii;
-Flexibilitate in modalitatea de abordare si rezolvare a sarcinilor profesionale;

Compania IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 26 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de 620 de angajati.