MANAGER SUPERMARKET

SC IVET COMPROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategia de vanzare corespunzatoare companiei;
- analizeaza evolutia vanzarilor si realizarea target-ului lunar impus de directorul general;
- coordoneaza si monitorizeaza eficient activitatea din magazin;
- propune recompensarea sau sanctionarea salariatilor din subordine;
- are responsabilitati privind gestiunea.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- cunostinte operare PC;
- exeperienta sau pregatire in domeniu;
- abilitati de organizare, comunicare, negociere
- orientare spre rezultate si latura umana;
- atitudine profesionala fata de responsabilitati si capacitatea de a insufla aceasta atitudine si subordonatilor.

BENEFICII OFERITE

Salariu de negociabil, bonusuri, prime.

Firma IVET COMPROD SRL are ca activitate principal¿ comer¿ul cu am¿nuntul în magazine alimentare, detinand astazi 16 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patra¿i ¿i un num¿r de 570 de angaja¿i.