Manager sisteme de securitate

FDRR Hotels SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Coordonarea, supervizarea si optimizarea activitatii de vanzare a echipamentelor de supraveghere video.
Identificarea si exploatarea viitoarelor oportunitati de afaceri in scopul dezvoltarii companiei.
Urmarirea surselor de informare privind organizarea de licitatii si selectarea oportunitatilor de interes pentru companie;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti in conformitate cu o strategie de piata;
Propunerea implementarii unor metode etice de vanzari, pentru optimizarea calitatatii serviciilor, dezvoltarea afacerii si satisfactia clientilor;
Monitorizarea activitatilor de piata ale concurentei si realizarea de rapoarte cu informatii relevante;
Participarea la intalniri de afaceri pentru dezvoltarea afacerii;
Gestionarea activitatilor administrative.
Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem reprezentanti ai NRJ SOFT Bulgaria, unul dintre principalii furnizori de servicii de supraveghere si antiefractie pe piata din Bulgaria.Cautam pentru colaboratorii nostri un manager administrativ care sa asigure buna desfasurare a tuturor activitatiilor companiei.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Studii superioare in domeniul economic sau tehnic;
Experienta in vanzari de servicii si echipamente sisteme securitate, IT,
Telecomunicatii.
Cunostinte tehnice in domeniul sistemelor de supraveghere si securitate.
Cunostinte foarte bune de utilizare PC si aplicatii software;
Cunostinte bune de limba engleza;
Atitudine pro-activa, capacitate de a rezolva probleme si de a lucra cu supervizare minima, initiativa, flexibilitate, orientare spre rezultate, perseverenta, disponibilitate pentru deplasari;
Abilitati dezvoltate de comunicare/relationare/negociere/vânzare, gândire strategica, capacitate de analiza si sinteza, implicare, reponsabilitate, rezistenta la stres;
Permis de conducere categoria B;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie noua care activeaza in domeniul hotelier.