MANAGER SERVICE-punct lucru Bucuresti

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-titularul postului coordoneaza desfasurarea activitatii in service si asigura suportul informational pentru personalul din departament;

-cunoaște și aplică prevederile standardelor, normativelor și prescripțiilor tehnice în cadrul lucrarilor efectuate;

-controleaza modul de verificare a corectitudinea intocmirii devizelor de reparatii;

-rezolvarea promptă a tuturor problemelor apărute în legătură acordarea de consultanţă tehnică specializată;
-calculează sau apreciază corect realizarea în timp a operațiunilor, fazelor şi etapelor tehnologice ale proiectului.

-asigura întocmirea şi transmiterea corectă, completă şi la timp a tuturor rapoartelor/situaţiilor solicitate de către superiori;

-stabileste contactul pe linie de service cu furnizorii de utilaje in vederea colaborarii optime privind termenele de livrare si posibilitatea organizarii de scolarizari pentru personalul din service;

-actualizeaza documentatia tehnica de informare a personalului din service, in legatura cu modificari si noutatile referitoare la reparare si intretinere;

-acorda asistenta tehnica personalului din subordine;

CERINTE

-experienta pe pozitie similara;

- absolvent studii superioare tehnice;

- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor;

- spirit analitic si de observatie dezvoltat;

- personalitate autoritara, activa, orientata catre atingerera rezultatelor;

- foarte bune ablitati de coordonare si motivare a echipei

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;

-program de instruire la locul de munca;

-pachet salarial motivant, bonusuri in functie de performante;

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.