MANAGER SERVICE

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru:
- dezvoltarea activitatii Servicii Post Vanzare prin realizarea obiectivelor referitoare la cifra de afaceri si la marja;
- satisfacerea clientilor, prin servicii de calitate, conform normelor definite;
- buna functionare a segmentului Post Vanzare al concesiunii;
- animarea echipelor de Service;
- intretinerea bunelor relatii cu ceilalti Sefi de Departamente, elaborand reguli interne de functionare.

CERINTE

Educatie si expunere:
Studii universitare tehnice (Facultatea de Transporturi/Mecanica, specializarea Autovehicule Rutiere), 2 ani experienta intr-o pozitie similara, constituie un avantaj.

Cunostinte, abilitati specifice:
Cunoasterea fluxurilor si proceselor specifice activitatilor service;
Familiarizarea cu standardele marcii, regulile si regulamentele de operatiuni in domeniul auto;
Cunostinte si experienta in managementul resurselor umane si service, relatii cu publicul si relatii contractuale, legislatie comerciala si legislatia muncii;
Nivel inalt al abilitatilor interpersonale (influentare, negociere, comunicare, prezentare) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele;
Abilitati manageriale;
Cunoasterea produsului;
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale.

Cunostinte, abilitati generale:
Fluenta in exprimarea in limba engleza;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST S.R.L. va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!