Manager Securitatea si Sanatatea Muncii

Bovis Lend Lease

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Atributiile coordonatorului in materie de securitate si sanatatea muncii (HG 300/2006 art.58)
-Implementarea procedurilor Bovis de protectie a muncii
-Organizarea si conducerea sedintelor saptamanale de protectia muncii
-Analiza si evaluarea riscurilor impreuna cu ceilalti membrii ai echipei
-Elaborarea rapoartelor lunare pe linie de protectia muncii

CERINTE

-Formare specifica de coordonator in materie de securitate si sanatatea muncii
-Experienta profesionala in constructii sau in conducerea santierului de minim 5 ani
-Cunoasterea limbii engleze este un avantaj
-Cunostinte PC
-Flexibilitate si dinamica
-Abilitati de conducator

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea dezvoltarii unei cariere viitoare
-Pachet salarial interesant
-Mediu de lucru placut
-Stabilitatea unei companii internationale renumite

Bovis Lend Lease is one of the world’s leading project management and construction companies, using industry best practices when working with clients to create high quality, sustainable property assets. The Group has a presence in over 40 countries, spearheaded by regional hubs in Europe, Australia and the US.