Manager RU

Midal Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Recrutarea si testarea personalului in concordanta cu obiectivele si cultura organizationala;
-Selectia, integrarea angajatului in organizatie;
-Managemetul carierei angajatilor (implementarea programelor de training si dezvoltare profesionala)
-Dezvoltarea si coordonarea procesului de evaluare profesionala;
-Actualizarea si implementarea politicilor si procedurilor de resurse umane;
-Coordonarea activitatii de resurse umane pe plan administrativ;
-Coordonarea, planificarea activitatilor Departamentului Resurse Umane;

CERINTE

-Experienta pe o pozitie similara min. 3 ani;
-Specializare in domeniul HR;
-Abilitati de organizare, planificare;
-Abilitati de comunicare, flexibilitate, dinamism, spirit de echipa;
-Cunostinte de legislatia muncii;
-Cunostinte operare PC;
-Limba engleza-nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

MIDAL Group companie prezenta de peste 12 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.