Manager Restaurant

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Pentru mai multe detalii despre companie accesati www.humangest.ro

Responsabilitati:
- Planificarea şi coordonarea activitatii zilnice din restaurant;
- Stabilirea prioritatilor restaurantului;
- Gestionarea resursele umane din subordine, resurselor materiale şi financiare;
- controleaza calitatea produselor si activitatea de productie
- gestioneaza si soluţioneaza reclamatiile de la clienti
- participa la promovarea produselor impreuna cu ospatarii
- cunoaste manualul calitatii si asigura servicii la standardele impuse

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Planifica, conduce, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea organizatiei prin exercitarea functiilor manageriale in raport cu personalul specializat din subordine, in vederea realizarii obiectivelor generale si specifice ale organizatiei.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.