Manager Regional (retail incaltaminte)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Coordoneaza si controleaza activitatea magazinelor din zona;
- Asigura transpunerea in realitatea a conceptelor stabilite;
- Coordoneaza, controleaza si indruma directorii de magazine;
- Monitorizeaza vanzarile;
- Monitorizeaza permanent piata d.p.d.v. al concurentei.

CERINTE

- Experienta min. 3 ani, de preferinta in retail;
- Abilitati de leader;
- Capabil sa se automotiveze si sa motiveze echipa;
- Orientare spre performanta si dezvoltarea afacerii;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Personalitate dinamica si cu initiativa;
- Aptitudini de comunicare, spirit de echipa, spirit organizatoric;
- Posesor permis de conducere categ. B;
- Dispus sa calatoreasca in mod intensiv in tara;
- Obligatoriu nivel avansat de LIMBA GERMANA

BENEFICII OFERITE

Detalii:
Tel: 021.310.48.00
Mobil: 0728.063.417
E-mail: info@oferimdemunca.ro
Website: www.oferimdemunca.ro

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.