Manager Recrutare

Assess Broker de Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasurarea unei activitati de recrutare in masa pentru un profil prestabilit in conditiile unui dead-line strict.

CERINTE

Experienta in vanzari servicii (experienta in vanzari servicii financiare reprezinta un avantaj)
Persoana disciplinata, orientata catre rezultat, capacitate de adaptare la nou si urmarirea unui dead-line

BENEFICII OFERITE

Se va discuta forma de colaborare si venitul in functie de disponibilitatea candidatului si experienta sa.

ASSESS GROUP este un partener de termen lung pentru toti clientii sai, oferind o gama completa de servicii financiare integrate in domeniul bancar, leasing, asigurari la standarde ridicate prin cele trei societati ale sale parte integranta a grupului.
Assess Group inseamna:
-ASSESS BROKER DE ASIGURARE - Membru UNSICAR ( Uniunea Nationala a Societatilor de Intermediere si Consultanta in domeniul Asigurarilor din Romania )
-ASSESSS FINANCE - Intermediere credite bancare si intermediere finantari in sistem leasing
-ASSESS BROKER DE PENSII - Intermediere pensii pilonul II si III