MANAGER RAION - Bucuresti

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini legate de produse:
- Asigurarea gestionarii in mod corect a stocurilor si a inventarelor;
- Coordonarea activitatii de aprovizionare;
- Previziuni si efectuarea comenzilor, in functie de necesarul de marfa;
- Coordonarea activitatii de aplicare a preturilor si a modalitatii de expunere a promotiilor

Sarcini legate de oamenii din subordine:
- Angajare de personal;
- Supravegherea si verificarea activitatii din cadrul raionului aflat in subordine;
- Planificarea timpului de lucru si de odihna a angajatilor;
- Evaluarea angajatilor si acordarea primelor.

CERINTE

- studii superioare
- bune abilitati organizatorice si de negociere
- experienta de lucru pe un post asemanator constituie un avantaj
- competitiv, implicat, receptiv, entuziast

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime trimestriale in functie de performanta
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti jucatori internationali din industria hipermarket-urilor.