Manager punct de lucru

TOTAL DIAGNOSTIC CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si coordoneaza activitatea policlinicii
- reprezinta societatea in relatiile cu tertii
- implementeaza politica firmei la nivelul policlinicii
- intocmeste rapoarte specifice pentru Managementul Companiei
- controleaza eficienta costurilor in policlinica

CERINTE

studii superioare
- studii masterale de management reprezinta avantaj
- experienta relevanta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj
- experienta intr-o pozitie de conducere minim 2 ani
- orientare catre client
- capacitate decizionala
- abilitati de comunicare
- capacitate analiza si sinteza
- spirit de initiativa
- spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare
- sanse reale de promovare
- pachet salarial atractiv

Infiintata in anul 2002, Total Diagnostic S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Bucuresti.

Compania Total Diagnostic S.R.L efectueaza servicii medicale de medicina muncii. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. In cadrul companiei Total Diagnostic S.R.L desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre va vor oferi o satisfactie garantata.