Manager Punct de Lucru

ELECTROGRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificare, urmarire si coordonare lucrari de constructii in telecomunicatii.
Coordonarea departamentelor din cadrul punctului de lucru din Bucuresti al companiei.
Mobilizarea echipei pentru indeplinirea scopurilor stabilite de catre managementul companiei.

CERINTE

Studii superioare tehnice in telecomunicatii.
Minim 3 ani experienta intr-un post de conducere similar.

Persoana perfectionista, cu o etica a muncii ireprosabila, orientata spre rezultat.
Capacitate de analiza si sinteza.
Capacitatea de a analiza evenimente si de a percepe tendinte, capacitate de a anticipa posibile schimbari.
Capacitate de a lua lua decizii rapid si de a se adapta situatiilor noi.
Capacitate de a lua masuri pentru ocolirea obstacolelor.
Capacitate de a comunica clar si eficient si de a stabili relatii interumane de cooperare, orientate spre rezultat.
Persoana asertiva, persuasiva, cu buna capacitate de a influenta comportamentul celorlalti, capabil de a negocia eficient.

Cunoasterea limbii engleze.
Cunostinte bune de operare calculator (Office).
Permis auto categoria B.
Constituie avantaj: experienta in domeniul retelelor de fibra optica.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.

Electrogrup SA ofera din 1997 servicii de calitate in retele electrice si telecomunicatii. Portofoliul de lucrari include proiectare si executie de instalatii si retele electrice, constructii de infrastructura si instalare in telecomunicatii mobile, proiectare si executie de retele de fibra optica.
Va invitam sa vizitati www.electrogrup.ro