Manager Promovare

Pella Promotion

Job expirat

RESPONSABILITATI

- previzioneaza, organizeaza resursele logistice, financiare, umane aferente proiectelor alocate
- coordoneaza echipele de field (field manager si supervisori)
- participa la negocierea contractelor de promovare
- intretine si dezvolta relatiile de parteneriat existente.

CERINTE

- experienta de min 1 an in pozitii similare (coordonator, supervisor, responsabil proiect etc)
- experienta in activitati hostess, agentii modelling/ fashion, evenimente etc.
- bun cunoscator organizare proiecte promovare/sampling: hostess, degustari, caravane, distributie pliante etc.
- disponibilitate pentru norma intreaga (full time)
- absolvent studii superioare

BENEFICII OFERITE

- compania deconteaza integral costurile ocazionate de deplasare, comunicare etc,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului (Romania, Bulgaria, Rep Moldova, Serbia)
- compania deconteaza integral costurile de formare profesionala a angajatilor sai
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Pella Promotion - un nou concept, o noua abordare!

Companie specializata pe servicii de promovare IN si OUT of store, membra a unui important grup international, Pella Promotion va propune sa reinterpretati frumusetea!