MANAGER PROIECT - Responsabil relatia cu Retele Internationale de Retail

BIP Grup Romania, membra IMSG

Job expirat

RESPONSABILITATI

- previzioneaza, organizeaza, resursele logistice, financiare, umane aferente proiectelor alocate
- coordoneaza echipelele de field (field manager si supervisori)
- participa activ la negocierea contractelor
- intretine si dezvolta relatiile de parteneriat existente.

CERINTE

Conditii obligatorii:

- experienta de minim un an in pozitii de conducere(coordonator, supervisor, responsabil proiect etc)
- experienta in domeniul industriei de retail (IKA, achizitii, buyer, sef raion etc)
- disponibilitate pentru norma intreaga (full time)
- absolvent studii superioare

BENEFICII OFERITE

- compania deconteaza integral costurile ocazionale de deplasare, comunicare etc,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului (Romania, Bulgaria, Rep Moldova, Serbia)
- compania deconteaza integral costurile de formare profesionala a angajatilor sai
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri de performanta

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Interbrew, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, L’Oreal etc.
Pentru mai multe detalii, vizitati www.bipgrup.ro.