MANAGER PROIECT - Divizia Sales

BIP Grup Romania, membra IMSG

Job expirat

RESPONSABILITATI

- previzioneaza, organizeaza, resursele logistice, financiare, umane aferente proiectelor alocate
- coordoneaza echipelele de field (field manager si supervisori)
- participa activ la negocierea contractelor de promovare,
- intretine si dezvolta relatiile de parteneriat existente.

CERINTE

- experienta de minim un an in pozitii similare (coordonator, supervisor, responsabil proiect etc)
- bun cunoscator detalii organizare proiecte sales sau merchandising
- disponibilitate pentru norma intreaga (full time)
- absolvent studii superioare

BENEFICII OFERITE

- compania deconteaza integral costurile ocazionate de deplasare, comunicare etc,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului (Romania, Bulgaria, Rep Moldova, Serbia)
- compania deconteaza integral costurile de formare profesionala a angajatilor sai
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri de performanta

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Interbrew, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, L’Oreal etc.