MANAGER PROIECT - Divizia Promovare

BIP Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- previzioneaza, organizeaza, resursele logistice, financiare, umane aferente proiectelor alocate
- coordoneaza echipelele de field (field manager si supervisori)
- participa activ la negocierea contractelor de promovare,
- intretine si dezvolta relatiile de parteneriat existente.

CERINTE

- experienta de minim un an in pozitii similare (coordonator, supervisor, responsabil proiect etc)
- bun cunoscator detalii organizare proiecte promovare (degustari, hostess, distributie pliante etc)
- disponibilitate pentru norma intreaga (full time)
- OBLIGATORIU absolvent studii superioare

BENEFICII OFERITE

- compania deconteaza integral costurile ocazionate de deplasare, comunicare etc,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului (Romania, Bulgaria, Rep Moldova)
- compania deconteaza integral costurile de formare profesionala a angajatilor sai
- contract de munca pe perioada nedeterminata

BIP Grup are ca ¿i specializare prestarea serviciilor conexe vânz¿rilor (merchandising, promovare, evenimente, refill si distributie POSM), cu peste 500 angajati in 2007, fiind în acest segment de servicii o principal¿ solu¿ie pentru outsourcing atât în retailul modern ¿i în cel tradi¿ional.
Oferim servicii in peste 50 de orase din Romania, beneficiarii acestora fiind Red Bull, Kraft Foods, Masterfoods, Elite, Tchibo, Philip Morris, Colgate Palmolive, L\'Oreal.

Incepand cu anul 2007 BIP Grup ofera servicii de merchandising si promovare in Republica Moldova si Bulgaria.

Pentru mai multe detalii viziteaza www.bipgrup.ro