Manager Programe/Account Executive

PALMER CONSULT - International Recruitment CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- construirea unei baze de date cu candidati, pe baza unor criterii impuse de programe/oferte de munca;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de candidati;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu candidati;
- Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de servicii, consilierea candidatilor in alegerea deciziei optime;
- follow up - supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Stabileste prioritati;
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de candidati/programe;

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel avansat;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B (este un avantaj)
- Studii superioare finalizate (studii de specialitate avanta: PR, resurse umane, drept, management, relatii internationale etc.)
- target-oriented;
- pro-activ, time efficiency;
- Minim 1 an ¿ experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Agentie romano-britanica de recrutare si plasare de forta de munca pe piata interna si internationala acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale.

Pentru mai multe detalii despre agentie si oferte va invitam sa vizitati site-ul oficial al agentiei
www.palmer-consult.com sau

Telefon: 021 3187327, 021 3134459
CONNEX: 0724 999547
ORANGE: 0744 526825
ZAPP: 0788 674 484