Manager Produs Sanitare

Delta Distribution S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Concepe si structureaza oferta de produse in concordanta cu pozitionarea si obiectivele companiei;
- Realizeaza strategia de produs, ca parte componenta a strategiei de marketing;
- Actualizeaza informatia referitoare la produse, game, furnizori, in inregistrarile firmei (programe de lucru, sistem informatic);
- Monitorizeaza si ajusteaza lunar planul de aprovizionare in functie de volumul de vanzari, stocuri, evolutia pietei;
- Concepe strategia lunara de promovare a produselor si informeaza in acest sens Departamentul Vanzari;
- Ofera consultanta echipei de vanzari.

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office);
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
- Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
- Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-un mediu profesionist;
- Masina si telefon de serviciu;
- Pachet salarial atractiv.

Companie nationala de import si distributie materiale pentru amenajari interioare (gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie).