MANAGER PRODUS-CONSTRUCTII-TERMOIZOLATII

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza produsele concurente pe piata
- tine la zi documentatia tehnica
- scolarizeaza clientii, personalul tehnic si de vanzari
- tine seminarii de prezentare a produselor si a noutatilor aparute, catre arhitecti/clienti
- participa la examinarea profesionala a echipei de vanzari si consultanta
- stabileste cu echipa modul de introducere pe piata a produselor noi, si paleta de produse care se comercializeaza
- ia parte la scolarizari interne si externe
- urmareste lucrari de excutie atunci cand este necesar; consultanta la aplicarea produselor sau la rezolvarea diverselor probleme aparute

CERINTE

- studii de specialitate in domeniul tehnic (TCM/ Constructii/ Instalatii); sunt acceptate si candidaturile absolventilor anului 2007
- carnet de conducere categoria B
- experienta intr-un post similar/ experienta in constructii/ instalatii de climatizare/ materiale de constructii constituie un avantaj
- experienta anterioara in domeniul vanzarilor/ prezentarilor de produse/ training pe produs, constituie un avantaj
- abilitati excelente de comunicare si prezentare
- persoana organizata si ordonata
- disponibilitate de a calatori 50-60% din timp
- limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- masina de servici
- diurne pe perioada deplasarilor
- laptop
- telefon de servici

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare personal