MANAGER PRODUCTIE

Ina Mod

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza, indruma si controleaza intreaga activitate de productie din cadrul fabricii de confectii dama
- asigura programarea productiei
- asigura folosirea optima a operatiunilor si capacitatilor de munca
- asigura continuitatea si operativitatea productiei
. urmareste reducerea costurilor de executie, prin optimizarea consumurilor

CERINTE

- minim 3 ani experienta pe un post similar
- studii superioare profil tehnic sau management
- experienta in domeniul productiei confectiilor textile, constituie avantaj major

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu profesionist, cu posibilitati de promovare, sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si orientata spre rezultat si afirmare, te invitam sa ni te alaturi!

Compania Ina Mod face parte dintr-un grup de firme ce activeaza pe piata confectiilor din Romania de peste 20 ani; produce si comercializeaza articole imbracaminte.
Valorile companiei sunt: orientarea catre client, respectul fata de acesta si nu in ultimul rand dezvoltarea unui bussines sanatos oferind un loc de munca sigur.