Manager National Vanzari Directe - servicii comunicatii

International Service Group Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ISG Personnel Management recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie pe piata serviciilor de comunicatii un Manager National Vanzari Directe

Responsabilitati:

Coordoneaza Managerii Regionali (comunicare informatii, verificari, motivare, support pentru diverse proiecte sau alte cerinte ale RSM) ;
Intocmeste rapoarte de vanzari;
Evalueaza continuu cerintele pietei;
Stabileste obiectivele si campaniile de vanzari, ofertele de servicii in functie de cerintele pietei;
Urmareste atingerea targetelor;
Intocmeste si updateaza grila de comisionare pentru angajatii din subordine;
Ofera suport pentru RSM in relatia cu alte departamente cu care colaboreaza: Marketing, Customer Service, Retention, HR, Departamanet Tehnic, etc.

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Excelente abilitati de leadership;
Abilitati bune de comunicare, relationare, motivare si convingere;
Experienta in domeniul vanzarilor si mai ales al managementului oamenilor de vanzari (min 3 ani);
Persoana dinamica, orientata spre rezultat;
Persoana adaptabila la schimbare, cu gandire creativa;
PC Skills: MS Office, E-mail, Internet
Engleza: nivel avansat ;
Permis conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate pot trimite CV-ul si la adresa bogdan.filipescu@isgpm.ro, specificand in subiect Manager National Vanzari Directe.

INTERNATIONAL SERVICE GROUP PERSONNEL MANAGEMENT (ISGPM) este filiala din Romania a companiei ISG Personnel Management Austria, prezenta in Romania din 1999. Reteaua ISG opereaza la nivel international in 22 de tari europene, prin peste 150 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. ISGPM furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare pshihologica, training si dezvoltare de personal sustinute de sesiuni de coaching individual, audit de management, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal. www.isgpm.ro