Manager mentenanta vitrine frigorifice

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va asigura activitatea de mentenanta a vitrinelor frigorifice, coordonand echipa de frigotehnisti din subordine.

CERINTE

- Studii medii in domeniul tehnic. Studiile superioare reprezinta avantaj;
- Experienta anterioara intr-un post similar, de preferat in companii din domeniul FMCG - min. 3 ani;
- Calificare in functia de frigotehnist;
- Permis auto categ. B;
- Cunsotinte utilizare PC;
- Abilitati de comunicare, organizare si control.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din salariu fix si bonus, tichete de masa, tichete cadou, asigurare de viata, servicii medicale gratuite, acces la instruire si dezvoltare profesionala, mediu de lucru dinamic in cadrul unei echipe profesioniste si stabile.

\\\"In Macromex nu doar lucrezi, iti construiesti o cariera!\\\"
Renumita companie de import si distributie a produselor alimentare cu temperatura controlata, ce s-a regasit in ultimii doi ani printre angajatorii preferati din \\\"Top 100 de angajatori pentru care merita sa lucrezi\\\"