Manager Mentenanta Metrouri

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala, aflata in topul firmelor din domeniul transporturilor, a demarat un proiect de amploare pe teritoriul romaniei, mai exact in Bucuresti. Astfel, compania se afla in cautarea unui Manager de Controlul Calitatii si Mentenanta pentru Metrouri.

Responsabilitati:

- organizeaza si coordoneaza Centrul de Service si Mentenanta
- coordoneaza activitatea a 2 tehnicieni care ii sunt in subordine (echipa sa poate creste pe parcurs)
- organizeaza depozitul de metrouri
- se asigura de respectarea conditiilor de livrare si de functionare a metrourilor
- asigura respectarea conditiilor de siguranta si calitate
- este un punct de legatura important intre compania furnizoare si clientul din Romania.

CERINTE

- 5 ani de experienta in domeniul transporturilor, preferabil
- experienta in lucrul cu vagoanele de metrou si buna cunoastere a functionalitatii acestora
- experienta in conducerea unei echipe (chiar daca este o echipa mica, de 2 - 3 persoane)
- cunostinte bune de limba engleza (poate purta cu usurinta o conversatie, cunoaste termenii tehnici cei mai importanti)
- studii superioare de specialitate, diploma de inginer.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- conditii bune de munca
- oportunitatea de a lucra pentru o companie internationala prospera si bine organizata.