Manager magazin produse profesionale coafura

SC PROFIHAIRSHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea unei echipe si orientarea catre atingerea obiectivelor de vanzari
- Pune in aplicare politicile de vanzare ale companiei
- Integreaza toate strategiile de marketing ale companiei in magazin cum ar fi evenimente si promotii
- Asigura realizarea corecta si la timp a depozitelor bancare si documentelor aferente
- Asigura respectarea de catre membrii echipei de vanzari a proceselor si procedurilor de lucru prin utilizarea instrumentelor oferite de companie
- Este responsabil pentru realizarea notelor de intrare, operarea registrului de casa, pastrarea inregistrarilor si miscarilor de stocuri, retururi si solduri
- Comunicare rapida cu conducerea companiei, department de marketing si contabilitate

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta de 3 pana la 5 ani in managementul unui magazin
- Cunostiinte avansate de Microsoft Office (in special Excel si Word)
- Cunostiinte in domeniul cofurii / seminarii, cursuri de coafura (constituie avantaj)
- Abilitati excelente de comunicare, prezentare si relatii interpersonale
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu/avansat
- Persoana organizata, proactiva si ambitioasa
- Abilitati de planificare/ organizare
- Orientare spre clienti si rezultate
- Rezistenta la stres
- Constiintiozitate si profesionalism
- Adaptarea rapida la sarcinile noi

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Remuneratie atractiva
- Bonusuri in functie de realizari
- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic

PROFIHAIRSHOP aduce în România un nou concept al frumuse­ţii, o gama variata de produse pentru coafura aparţinând unor mărci de renume internaţ­ional (Kerastase, SP, WELLA, L'OREAL, SCHWARZKOPF, GOLDWELL, LONDA) cât şi mărci proprii (PUR HAIR, HAIRFORCE).