Manager magazin cosmetice

Scala Events

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de aprovizionarea gestiunilor din magazinele companiei, urmarind rulajul fiecarei gestiuni;
- va raspunde de intocmirea comenzilor catre furnizori, tinand seama de stocurile existente\
- acorda asistenta tehnica sefilor de nivel si gestionarilor in ceea ce priveste calitatea produselor, marcarea, etichetarea
- urmareste ca toate marfurile intrate in magazinele companiei sa fie insotite de documente conform legislatiei in vigoare;
- urmareste intocmirea documentelor primare de catre vanzatori sai gestionari;
- asigura coordonarea intre diferitele instrumente de desfacere: oferta, politica de preturi, incurajarea vanzarilor, metode de livrare sau aprovizionare;
- raspunde de respectarea legalitatii tuturor operatiilor comerciale

CERINTE

- Experienta anterioara pozitie similara
- Experienta anterioara in coordonarea unei echipe minim 1an
- Studii superioare (de preferat)/ minim studii medii;
- Cunostinte operare PC MS Office (Excel, Word) nivel mediu;
- Excelente abilitati de comunicare,organizare, coordonare;
- Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv plus bonusuri.

Just Cosmetics este o marca care promovează produsele cosmetice la cel mai bun preț.