Manager magazin

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru clientul nostru, avnd ca activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie. Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate

Responsabilitati:
-organizarea, instruirea si conducerea echipei de vanzatori,
-raspunde de intocmirea notei de intrare-receptie, raportului de gestiune, registru de casa, monetare, opereaza pe casa de marcat, tine evidenta gestiunii pe furnizori(la vanzari, stocuri, retururi, solduri),
-raspunde de buna functionare a magazinului din punct de vedere administrativ, tine legatura cu conducerea galeriei comerciale si cu sediu firmei,
-intocmeste si transmite situatiile cu vanzarile, intocmeste necesarul de marfa si le transmite la sediu zilnic,
-raspunde de realizarea targetului de vanzari al echipei coordonate,
-analizeaza concurenta locala si studiaza nivelul preturilor prin comparatie,
-urmareste comportamentul echipei fata de clienti si intervine in perfectionarea lui.

CERINTE

abilitati de comunicare si negociere,
-tinuta si prezenta impecabila,
-persoana serioasa,dinamica, spirit de initiativa.
-limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri de masa, comision din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.