Manager Logistica

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-selecţia furnizorilor, negocierea preţurilor, negocierea si pregătirea contractelor
-asigurarea şi urmărirea procesului de achiziţie, de la emiterea cererilor de ofertă până la verificarea documentelor care atestă livrarea
-dezvoltarea relatiilor cu clientii / partenerii de afaceri (magazine care vand produse pe Okazii.ro)
-mentinerea relatiilor cu transportatorii (negociaza cel mai bun prêt/transport)
-raspunde de angajarea, motivarea si evaluarea persoanelor din subordine.

CERINTE

-studii superioare finalizate
-experienţă în domeniul achiziţiilor de ambalaje reprezintă un avantaj
-bun organizator
-orientare spre rezultate
-foarte bune abilitati de comunicare si negociere
-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
-abilităţi de lucru cu calculatorul – MS-Office – nivel avansat
-carnet de conducere – categoria B.

BENEFICII OFERITE

-Conditii de lucru excelente ; lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice
-Traininguri pentru formare profesionala
-Acces gratuit sala sport/fitness
-Tichete de masa.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maximum de avantajele Internetului.