Manager Logistica

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managementul unei echipe de logistica in crestere
Orientare catre indeplinirea obiectivelor departamentului logistic
Managementul performantei echipei si dezvoltarea competentelor acesteia
Deplasari frecvente in cadrul grupului Renault-Nissan (in toata lumea)

CERINTE

Inginer cu cunostinte despre industria auto
Cunostinte solide de logistica - transport terestru si maritim, ambalaje, centre de distributie
Limba franceza fluent
Limba engleza este un plus
5-7 ani experienta de lucru in logistica si/sau management
Cunostinte solide PC

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.