Manager Logistica

SC Transavia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Conduce, evalueaz¿ ¿i îmbun¿t¿¿e¿te activitatea departamentului de logistic¿
•Coordoneaz¿ ¿i controleaz¿ toate activit¿¿ile legate de transport na¿ional ¿i interna¿ional
•Define¿te, negociaz¿ ¿i supervizeaz¿ contractele ¿i procedurile cu furnizorii externi de servicii logistice
•Urm¿re¿te permanent optimizarea costurilor logistice
•Define¿te, implementeaz¿ ¿i dezvolt¿ rapoarte, metode ¿i instruc¿iuni de lucru pentru asigurarea suportului logistic

CERINTE

•Studii superioare
•Abilit¿¿i manageriale, foarte bun¿ organizare, ini¿iativ¿
•Implicare ¿i orientare c¿tre rezultat
•Experien¿¿ minim 3 ani într-o pozi¿ie similar¿, de preferat într-o companie de distribu¿ie
•Cuno¿tin¿e de limba englez¿ ¿i operare PC (Word, Excel)
Disponibilitate pentru relocare

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial ¿i de beneficii motivant
•Ma¿in¿ de serviciu, laptop, telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

liderul pie¿ei române¿ti de carne de pas¿re