Manager Locatie / Restaurant / Catering

SC SALADBOX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Ambitie si dinamism;
• Atitudine orientata catre client;
• Politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
• Recrutarea si instruirea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor companiei
• Coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei in cadrul punctului de lucru;
• Monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor inregistrate in scopul identificarii dificultatilor si solutionarii eficiente a acestora.
• Raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
• Experienta in coordonarea echipei
• Experienta in vanzari;
• Bune abilitati de organizare, spirit de echipa;
• Flexibilitate, foarte bune abilitati de comunicare.

CERINTE

• Studii superioare
• Cunoasterea limbii Engleze
• Cunostinte operare PC, casa de marcat si POS
• Comportament proactiv si atentie la detalii
• Prezenta placuta, atentie distributiva, rapiditate si consecventa
• Punctualitate, buna comunicare si comportament adecvat
• Abilitatea de a intelege si a aplica instructiunile primite in mod verbal sau scris de la superiorul direct.

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial atractiv, oportunitatea de dezvoltare profesionala

SC SALADBOX SRL deschide noi locatii pe teritoriul Romaniei oferind cea mai diversa gama de salate predefinite sau personalizate alaturi de alte produse sanatoase!

SALAD BOX ofera alternativa sanatoasa a mancarii de tip fast-food reusind sa inlocuiasca preparatele congelate cu legume si fructe proaspete oferind produse de cea mai inalta calitate si savoare.
Salatele predefinite sau cele personalizate chiar pe loc impreuna cu delicioase supe crema de legume,deserturi cu fructe naturale,fresh-uri 100% naturale din fructe proaspete si irezistibila cafea Segafredo sunt doar cateva dintre surprizele pe care Salad Box le pregateste pentru clientii care urmaresc obtinerea si mentinerea unui stil de viata sanatos!

Daca doresti sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice in continua dezvoltare aplica acum!