Manager locatie delivery

RESTAURANT GARGANTUA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluare comenzi telefonice si online.
• Consilierea clientului in alegerea produsului dorit.
• Gestionarea stocului de marfa
• Pregatirea schimburilor efectuate de clienti.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Seriozitate, corectitudine, punctualitate
- Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii
- Abilitati de lucru in echipa
- Creativitate, simt estetic, dinamism;
- Deschidere la nou, spirit de initiativa;
- Cunoasterea unei limbi straine
- Engleza (nivel conversational).
- Atitudine pozitiva, atentie la detalii, fara antecedente penale
- Punctual, organizat - dorinta de a acorda asistenta clientilor; orientat catre calitatea serviciului prestat pentru fiecare client in parte
- Abilitati de comunicare puternice
- Nivel mediu utilizare Windows, Microsoft Office
- Abilitati avansate de comunicare cu clientii
- Spirit de echipă
- Dexteritate in utilizarea tastaturii
- Experienta in domeniul call center sau vanzari reprezinta un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant