Manager Licitatii

SC NILITEN INFRAESTRUCTURAS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie spaniola cu sucursala in Bucuresti, Romania, dorim sa angajam o persoana cu reale calitati pentru postul de Manager Departament Licitatii, disponibil incepand cu luna Noiembrie 2013.

Pe scurt, Postul presupune:
- organizarea si coordonarea activitatii departamentului de Licitatii;
- pregatirea ofertelor tehnice si financiare;
- verificarea documentatiei in conformitate cu cerintele FIsei de date si documentele din Caietul de Sarcini;
- verificarea si centralizarea ofertelor de materiale si echipamente solicitate in prezentarea ofertei;
- analiza documentelor din caietele de sarcini, coroborand cu potenitalul si experienta companiei in domeniu;
- reprezentarea companiei la Licitatii;

CERINTE

- limba engleza la nivel mediu - avansat;
- studii superioare tehnice;
- minimum 3 ani intr-o pozitie de conducere;
- cunoscator contracte tip FIDIC;
- cunoscator programe devize tip Windew, Doclib;
- cunostinte temeinice MS Office;
- cunostinte bune Project Manager;
- bune abilitati de negociere si promovare a companiei;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, contract individual de munca pe perioada nedeterminata, posibilitatea negocierii unor alte beneficii in cadrul interviului.