Manager, Inspector Asigurari, Agent Asigurari

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Domeniu de activitate: Companie internationala de servicii financiare
- Provenienta capital: Romanesc
- Brokeraj in asigurari
- Incheiere contracte asigurari de viata
- Prospectare, clasificare piata (persoane fizice si/ sau juridice)
- Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti
- Consultanta pentru clientii existenti
- Urmarirea constanta aevolutiei clientilor si a posibilitatilor de extindere a colaborarii cu acestia

CERINTE

- Aptitudi foarte bune de prezentare
- Negociere si relaqtionare, flexibilitate
- Abilitati comerciale si de comunicare
- Sistem relational bine dezvoltat
- Spirit competitiv
- Seriozitate, perseverenta
- Permis de conducere categ.B prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Venituri practic nelimitate
- Lucrezi cat vrei
- Te bucurii de mai mult timp liber
- Instruire permanenta si gratuita facuta de traineri specializati si acreditati
- Cariera de succes in domeniul asigurarilor de viata, pensii si sanatate

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.