MANAGER GRADINITA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea din gradinita;
* Supervizarea activitatii persoanelor din subordine;
* Implementeaza si si verifica aplicarea programelor educationale si respectarea normelor specifice impuse de ministerul educatiei;
* Verificarea respectarea in conformitate a normelor de igiena;
* Propune masuri de imbunatatire a serviciilor;
* Se informeaza periodic cu privire la schimbarile legislative din sistemul educational prescolar;
* Raspunde de angajarea si formarea intreg personalului;
* Propune recompensarea / sanctionarea personalului din subordine;
* Orice alte activitati legate de o buna si eficienta functionare a gradinitei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare;
* Experienta minim 2 ani pe post similar RESPONSABIL UNITATE DE INVATAMANT;
* Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Permis auto categoria B, cu experienta;

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, organizata, cu bune abiitati de comunicare si relationare interumana, capabila sa lucreze in echipa, pasionata de copii, bun manager.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 2000 si 2500 RON;
- Se ofera telefon, auto pentu deplasari, laptop.
- Program de lucru L-V, 09.00-18.00, disponibil pentru program prelungit.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DEZVOLTAREA DE PROIECTE IMOBILIARE, PANIFICATIE, COMERT CU AMANUNTUL.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 6.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro