Manager general

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie maghiara din domeniul leasingului de personal si consultanta organizationala, cu o prezenta stabila pe piata din Ungaria de mai mult de 17 ani.
In viitorul apropiat vom deschide 2 birouri de reprezentanta in Bucuresti respectiv Cluj-Napoca/Timisoara, astfel cautam coleg care sa se alature unei echipe tinere si dinamice.
Responsabilitatea noului coleg va fi:

Introducerea si implementarea firmei pe piata din Romania, adsaptind serviciile nevoilor actuale.
Conceperea si aplicarea strategiei de introducere pe piata.
Formarea si mentinerea retelei de clienti.
Organizarea si coordonarea activitatii birourilor.
Este responsabil pentru deschiderea birourilor noastre din orasele mai sus amintite.

CERINTE

Candidatul ideal are:
-studii superioare/ Resurse Umane avantaj
-experienta in dreptul muncii
-cunostinte de piata resurselor umane
-personalitate dinamica, cu o capacitate de comunicare excelenta
-aptitudini de leader sau experienta de conducere
-cunostinte avansate si active de limba engleza
-pentru Cluj-Napoca/Timisoara cunoasterea limbii maghiare