Manager - Franciza personala

SC Nio Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce si coordoneaza o afacere la cheie de tip franciza de comert electronic.
Formeaza si pregatiste persoane cu abilitati de comunicare si coordonare.

CERINTE

Persoana ambitioasa, receptiva, comunicativa, inteligenta, deschisa la nou, dornica sa castige bani.
Persoana cu abilitati de comunicare peste medie, foarte bine organizata, cu spirit de intreprinzator, atitudine pozitiva, si personalitate dinamica.

Se adreseaza :
- oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surselor de profit.
- SALARIATILOR - care vor sa-si construiasca o afacere proprie in timpul liber
- PENSIONARILOR cu experienta in conducere si organizare
- STUDENTILOR ??? care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere

BENEFICII OFERITE

- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
- pregatire in cadrul unei concept de formare unic

DESCRIEREA FIRMEI

Prestari servicii marketing