Manager executie lucrari/ operatiuni

SC MEDLINE COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de curatenie MEDLINE angajeaz¿ Manager Opera¿iuni/ Executie lucrari in zona de sud-est al tarii.

Responsabilitati:
- coordonare echipa
- întocmirea programarilor
- întocmirea analizelor de personal
- întocmire de rapoarte lunare
- managementul problemelor de personal
- managementul problemelor de calitate (CTC)
- men¿inerea unor relatii de colaborare bune cu clientii firmei

CERINTE

- studii medii sau superioare
- aptitudini organizatorice dezvoltate
- experienta in domeniul coordon¿rii
- experienta in domeniul controlului calit¿¿ii
- experienta in domeniul curatenie
- orientare spre clienti
- disponibilitate munca teren si program flexibil

BENEFICII OFERITE

- salar atractiv
- masina si telefon de serviciu
- tichete de masa

Postul vacant este intr- o firma profesionala de curatenie cu o vechime de 14 ani pe piata. Firma are certificare ISO:9001:2001, a implementat mangementul calitatii de 5 ani. In momentul de fata are 300 de angajati si are clienti (persoane juridice) in 40 de localitati din Romania.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.medline.com.ro