Manager economic

Jobavantaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului planifica, organizeaza, coordoneaza si verifica functionarea sistemului financiar contabil al companiei, stabileste politicile financiare si contabile si raspunde de eficienta activitatii desfasurate.

CERINTE

Candidatul potrivit pentru acest post:

- are experienta de minim 2 ani pe un post similar, de preferabil in domeniul retail;
- are solide cunostinte de management contabil, financiar si legislatie aferenta;
- are aptitudini de management (planifica, organizeaza, coordoneaza, controleaza activitatea departamentului si a echipei din subordine);
- are foarte bune aptitudini de comunicare, raportare, analiza informatii sintetice si implementare de sisteme de lucru;
- este motivat de specificul postului si de pozitia in cadrul echipei de lucru/organizatiei;
- este orientat catre atingerea rezultatelor.

Jobavantaj, cauta pentru clientul sau, importanta firma de retail la nivel national.