MANAGER DIVIZIE- Materii Prime Chimice pentru Industria Textila

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de noi oportunitati de afaceri la nivel national;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- promovarea imaginii companiei si a produselor;
- gestionarea si imbogatirea portofoliului de clienti;
- CONSULTANTA, acordata clientului, in domeniul materiilor prime pentru industria textila;
- monitorizarea concurentei si propunere de strategii pentru cresterea volumului de vanzari;

CERINTE

- absolvent studii superioare - domeniul chimie anorganica sau al facultatii de textile si pielarie;
- experienta in domeniul vanzarilor de materii prime pentru industria textila/ productie textila;
- disponibilitatea de a calatori in tara;
- excelente abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!