Manager / Director Executiv

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si imbunatatirea portofoliului de clienti
- negocierea contractelor de vanzari si urmarirea incasarii platilor
- activitati de prospectare a pietei si atragere de clienti
- promovarea companiei si a produselor pe piata nationala
- dezvoltarea de noi servicii si cresterea vanzarilor

CERINTE

- studii superioare (de preferinta in management - administrarea afacerilor / marketing)
- experienta in pozitii de top management minim 2-3 ani
- cunostinte solide de marketing, management, comunicare, negociere, vanzari servicii
- spirit intreprinzator, atitudine proactiva, dorinta de afirmare si orientare catre rezultate excelente

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performante

WinSoft Group este o companie care isi desfasoara activitatea in aria serviciilor informatice. WinSoft a fost infiintat in 2001 in Constanta avand ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii si depozite farmaceutice.
Ca urmare a cresterii numarului de clienti, sediul central s-a mutat la BUCURESTI devenind in 2004 WinSoft Group. De atunci am deschis reprezentante in toate zonele tarii pentru a eficientiza serviciile.
In decursul celor 7 ani de existenta, am dezvoltat, implementat si up-datat o solutie informatica dedicata managementului farmaciilor: programul PharmaOriginal. In plus, am dezvoltat si o platforma pentru managementul general al afacerilor: programul MarketOriginal.
Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.