Manager Dezvoltare Retea

Assess Broker de Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa iti dezvolti o cariera in domeniul financiar?

Iti doresti sa construiesti si sa conduci o echipa de vanzari?

Iti doresti un Job care te provoaca zilnic sa gasesti solutii la situatii noi?

Iti doresti un Job care sa iti ofere recompense materiale pe masura activitatii si rezultatelor tale?

Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in dezvoltare care respecta valoarea si contributia fiecarui angajat?

Atunci te invitam sa aplici pentru pozitia de Manager Dezvoltare Retea.

CERINTE

Ce cautam?

O persoana perseverenta, care-si urmareste cu disciplina propriile obiective.

O persoana orientata catre rezultat si performanta.

O persoana cu experienta minim 1 an in vanzari servicii sau consultanta. (Experienta relevanta in management este un avantaj).

O persoana cu reale abilitati de comunicare si potential pentru dezvoltarea abilitatilor de leader.

BENEFICII OFERITE

Program motivant de cariera

Program de training gratuit

Venit in functie de experienta si rezultate

Mediu de lucru modern

ASSESS GROUP este un partener de termen lung pentru toti clientii sai, oferind o gama completa de servicii financiare integrate in domeniul bancar, leasing, asigurari la standarde ridicate prin cele trei societati ale sale parte integranta a grupului.
Assess Group inseamna:
• ASSESS BROKER DE ASIGURARE – Membru UNSICAR ( Uniunea Nationala a Societatilor de Intermediere si Consultanta in domeniul Asigurarilor din Romania )
• ASSESSS FINANCE – Intermediere credite bancare si intermediere finantari in sistem leasing
• ASSESS BROKER DE PENSII - Intermediere pensii pilonul II si III