Manager Dezvoltare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutarea şi pregatirea reprezentanţilor companiei în vederea îndeplinirii obiectivelor în ceea ce priveşte creşterea numărului de clienţi şi a gradului de satisfacţie a acestora;
- coordonarea si motivarea unei echipe de reprezentanţi pentru a valorifica oportunităţile de afaceri;
- monitorizarea si evaluarea săptămânala a performanţelor înregistrate în zonele în care îşi desfăşoară activitatea, în scopul identificării dificultăţilor existente şi soluţionării eficiente a acestora, prin vizitarea clientilor la domiciliul acestora

CERINTE

- experienţa în vânzări;
- experienta in coordonarea echipei;
- disponibilitate pentru deplasari zilnice pe teren;
- permis de conducere categ. B si experienta in conducerea autovehiculului de minim 6 luni;
- bune abilităţi de organizare, spirit de echipă;
- flexibilitate, foarte bune abilităţi de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitatea de dezvoltare profesionala