MANAGER DEPARTAMENT SPORT

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa ajungi cu bicicleta pana pe Everest? Iar de acolo sa aluneci in viteza pe ski-uri si sa te scufunzi in Oceanul Indian?

...nu trebuie sa ajungi atat de sus ca sa obtii jobul dorit...

...trebuie doar sa fii un excelent manager si sa fii pasionat de sport! Orice sport. si sa il practici regulat.

Asa ca: daca esti tanar, ai terminat facultatea, iubesti comertul, esti dinamic, entuziast, vorbesti franceza sau engleza si ai aptitudini de management, te asteptam sa te alaturi echipei unuia dintre cele mai mari lanturi de retail din domeniul sportiv ca si Manager de Departament !

Nu este nevoie sa ai experienta in retail, trebuie doar sa ai urmatoarele calitati:

Pasiune pentru sport

Sinceritate, Generozitate, Dinamism si vitalitate, pasiune pentru comert

Abilitati management si coordonare a unei echipe

CERINTE

Gestionarea departamentului din punct de vedere uman, administrativ si financiar, asa cum ti-ai gestiona propria afacere!

Ai sansa de a fi format de catre o echipa de profesionisti cu o experienta de peste 30 ani in domeniul comertului si de a dezvolta o cariera de exceptie, ca membru al echipei de baza a Companiei in Romania

BENEFICII OFERITE

Nu uita sa raspunzi si la intrebari!

Te rugam sa trimiti CV-ul si la adresa de e-mail:
contact@amo-parteners.com

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting