MANAGER DEPARTAMENT OFERTARE

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza MANAGER DEPARTAMENT OFERTARE pentru clientul sau, companie de top in domeniul instalatiilor termice, sanitare si sisteme de ventilatie.

Responsabilitati:

- Coordoneaza departamentului de ofertare;
- Supervizeaza elaborarea ofertelor;
- Supervizeaza intocmirea documentatiei de ofertare;
- Urmareste executia lucrarilor;
- Ofera solutii tehnice;
- Colaboreaza cu celelalte departemente.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate; UTCB (Instalatii / Hidrotehnica) sau Politehnica; Energetica;
- Minim 2 ani experienta pe un post similar;
- Minim 4 ani experienta pe un post de inginer ofertare;
- Excelente abilitati si cunostinte tehnice;
- Foarte buna cunoastere a pachetului MS Office;
- Persoana activa si orientate catre rezultate;
- Excelente abilitati de organizare, analiza si planificare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, (persuasiune si prezentare profesionala);
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru placut.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.